ana sayfa > MÜŞteri Destek
Üyelik Sözleşmesi

Bu SITE'de sunulan hizmetler "ELECTRO POINT" adi Müftüoglu Kardesler Elekt. Ev Alet. Tic. Ltd. Sti. tarafindan saglanmaktadir ve tescilli ticari markasi olup bundan böyle kisaca "ELECTRO POINT " olarak anilacaktir ve SITE'nin yasal sahibi ELECTRO POINT olup, SITE üzerinde her türlü kullanim ve tasarruf yetkisi ELECTRO POINT 'e aittir.

Isbu kullanim kosullarini ELECTRO POINT gerektigi zaman degistirebilir; ancak bu degisiklikler düzenli olarak SITE'de yayinlanacak ve ayni tarihten itibaren geçerli olacaktir

SITE hizmetlerinden yararlanan ve SITE'ye erisim saglayan her gerçek ve tüzel kisi, ELECTRO POINT tarafindan isbu kullanim kosullari hükümlerinde yapilan her degisikligi, önceden kabul etmis sayilmaktadir.

ELECTRO POINT, bu SITE' de yer alan veya alacak olan bilgileri, formlari ve içerigi diledigi zaman degistirme hakkini sakli tutmaktadir.


Sözlesme Tanimlari

SITE: ELECTRO POINT tarafindan belirlenen çerçeve içerisinde çesitli hizmetlerin ve içeriklerin sunuldugu çevrimiçi (on-line) ortamdan erisimi mümkün olan web sitesidir..

ÜYE: ELECTRO POINT 'tan ürün alimi yapmak üzere faydalanmak isteyen, seçmis oldugu üyelik formunu eksiksiz doldurarak,
ELECTRO POINT tarafindan üyelikleri onaylanarak, kabul edilen her gerçek ve tüzel kisidir. Bu sözlesmede kisaca "ÜYE" olarak anilacaklardir. 18 yasindan gün almis bireyler, gerçek kimlik bilgileri ile SITE'deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler. ÜYE olmak isteyen sirketler (Sahis ve ortaklar), Kolektif Sirketler, Adi Komandit Sirketler, Sermayesi Paylara Bölünmüs Komandit Sirketler, Limited Sirketler, Anonim Sirketler, Kooperatiflerin ve diger kurumlarin tüzel bilgileri ile 18 yasindan gün almis yasal yetkilisi SITE'deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak ÜYE olabilir ve kurumlari adina islem yapabilir. "Üye adi" üyeye özeldir ve ayni "Üye adi" iki farkli ÜYE'ye verilmez.

KULLANICI: ELECTRO POINT web sitesini alisveris yaparak ya da alisveris yapmaksizin ziyaret eden kisidir.

LINK: SITE üzerinden bir baska web sitesine, dosyalara, içerige veya baska bir web sitesinden SITE'ye, dosyalara ve içerige  erisimi mümkün kilan baglantidir.

IÇERIK: SITE'de ve/veya herhangi bir web sitesinde yayinlanan veya erisimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat, vs. görsel, yazinsal ve isitsel imgelerdir.

WEB SITESI KULLANIM KOSULLARI VE ÜYELIK SÖZLESMESI: SITE vasitasiyla sunulmakta olan ticari ve kisiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kisilerle ELECTRO POINT arasinda elektronik ortamda akdedilen isbu sözlesmedir.

KISISEL BILGI: Üyenin kimligi, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarasi, IP adresi,
SITE'nin hangi bölümlerini ziyaret ettigi, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati, vs. bilgilerdir.


Hizmetlerin Kapsami

 

ELECTRO POINT 'in, SITE üzerinden sunacagi hizmetler genel itibariyle Tüketici Hukuku mevzuatinda tanimlanan elektronik ticaretten ibarettir.

 

ELECTRO POINT 'in, SITE üzerinden verecegi hizmetler sinirli sayida olmamak üzere; ELECTRO POINT 'a ait www.electropoint.com.tr adresinde satisa sunulan ürünlerin; ÜYE tarafindan bedeli ödendikten sonra, tedarikçinin stok durumunun müsait olmasi halinde "yani sözlesmenin saticiya yükledigi; malin teslim edilmesi" borcunun ifa edilebilir olmasi durumunda; taahhüt edilen sürede malin müsteriye kargo firmasi tarafindan ELECTRO POINT adina ayipsiz olarak teslimidir.

 

ELECTRO POINT, SITE üzerinden sunacagi hizmetlerin kapsamini ve niteligini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere iliskin olarak yapacagi degisiklikleri SITE'de yayinlamasiyla yürürlüge koymus addedilir.

 

SITE bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için kullanicilarin ELECTRO POINT tarafindan belirlenecek ve SITE'nin ilgili bölümünün içeriginde belirtilecek özellikleri tasimasi gereklidir. ELECTRO POINT, bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, özelliklere iliskin olarak yapacagi degisiklikleri SITE'de yayinlamasiyla yürürlüge koymus addedilir.


Genel Hükümler

SITE üzerinden, ELECTRO POINT'un kendi kontrolünde olmayan ve baskaca üçüncü kisilerin sahip oldugu ve islettigi baska web SITElerine ve/veya baska içeriklere link verilebilir. Bu linkler KULLANICI'lara ve ÜYE'lere yönlenme kolayligi saglamak amaciyla konmus olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi isleten kisiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdigi bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteligi tasimamaktadir. SITE üzerindeki linkler vasitasiyla erisilen web siteleri ve içerikleri hakkinda ELECTRO POINT'un herhangi bir sorumlulugu yoktur ve bu sitelerin kullanimiyla dogabilecek zararlar, KULLANICI'larin ve ÜYE'lerin kendi sorumlulugundadir. ELECTRO POINT bu tür link verilen web sitelerine erisimi, kendi yazili muvafakatine baglayabilecegi gibi, ELECTRO POINT'un uygun görmeyecegi linklere erisimi her zaman kesebilir.

 

ELECTRO POINT, SITE'de mevcut olan bilgilerin dogruluk ve güncelligini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya ragmen, SITE üzerindeki bilgiler fiili degisikliklerin gerisinde kalabilir. SITE muhteviyatinda yer alan materyal ve bilgiler SITE'ye verildigi anda sunulmaktadir, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile SITE'de yer alan durumu arasinda farklilik olabilir. SITE'de yer alan bilgilerin, güncelligi, dogrulugu, sartlari, kalitesi, performansi, pazarlanabilirligi, belli bir amaca uygunlugu ve ELECTRO POINT'un SITE'de mevcut ve bunlarla sinirli olmayan, bunlarla baglantili veya bagimsiz diger bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamligi hakkinda herhangi bir sarih ya da zimni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadir.

 

KULLANICI ve ÜYE, SITE'deki, yüklenmeye (download) ve/veya paylasima müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarindan, dialer programlarindan spam, spyware veya bunlar gibi diger her türlü kötü ve zarar verme amaçli kodlardan veya materyallerden arindirilamamis olabilecegini ve bu hususlarda SITE'nin garanti vermedigini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçli programlarin, kodlarin veya materyallerin önlenmesi, veri giris - çikislarinin dogrulugu veya herhangi bir kayip verinin geri kazanilmasi için gereken tüm yazilim ve donanim ihtiyaçlarini karsilamak, bakim ve güncellemelerini yapmak tamamen KULLANICI'nin ve ÜYE'nin sorumlulugundadir. Bu tür kötü amaçli programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabilecegi, veri yanlisliklari veya kayiplarindan dolayi KULLANICI ve ÜYE'nin veya üçüncü kisilerin ugrayabilecegi hiçbir zarardan ELECTRO POINT sorumlu degildir. Bu tür kötü amaçli programlar, kodlar veya materyaller, veri yanlisliklari veya kayiplarindan dolayi KULLANICI'nin ve ÜYE'nin veya üçüncü kisilerin ugrayabilecegi hiçbir zarardan ELECTRO POINT sorumlu degildir.

 

ELECTRO POINT, isbu SITE ve SITE uzantisinda mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya, vs. bilgiler ve SITE'yi kullanma kosullari ile SITE'de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksizin degistirme, SITE'yi ve içerigini yeniden düzenleme, yayini durdurma ve/veya duraklatma hakkini sakli tutar. Degisiklikler, SITE'de yayinlanmalariyla yürürlüge girerler. SITE'nin kullanimi ya da SITE'ye giris ile bu degisiklikler de kabul edilmis sayilir. Bu kosullar link verilen diger web sayfalari için de geçerlidir.ELECTRO POINT, sözlesmenin ihlali, haksiz fiil, ihmal veya diger sebepler neticesinde; islemin kesintiye ugramasi, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayip, islemin veya iletisimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletisim hatasi, hirsizlik, imha veya izinsiz olarak kayitlara girilmesi, degistirilmesi veya kullanilmasi hususunda ve durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

SITE dâhilinde üçüncü kisiler tarafindan saglanan hizmetlerden ve yayinlanan içeriklerden dolayi ELECTRO POINT'un, isbirligi içinde bulundugu kurumlarin, ELECTRO POINT çalisanlarinin ve yöneticilerinin, ELECTRO POINT yetkili saticilarinin sorumlulugu bulunmamaktadir.
Herhangi bir üçüncü kisi tarafindan saglanan ve yayinlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve isitsel imgelerin dogrulugu ve hukuka uygunlugunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçeklestiren üçüncü kisilerin sorumlulugundadir.
ELECTRO POINT, üçüncü kisiler tarafindan saglanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenligini, dogrulugunu ve hukuka uygunlugunu taahhüt etmemektedir.

SITE'yi kullananlar, yalnizca hukuka uygun ve sahsi amaçlarla SITE üzerinde islem yapabilirler. KULLANICI'larin ve ÜYE'lerin, SITE dâhilinde yaptigi her islem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluklari kendilerine aittir. Her KULLANICI ve her ÜYE, ELECTRO POINT ve/veya baska bir üçüncü kisinin haklarina tecavüz teskil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacagini taahhüt eder. KULLANICI ve ÜYE'lerin SITE üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kisilerin ugradiklari veya ugrayabilecekleri zararlardan dolayi ELECTRO POINT'un dogrudan ve/veya dolayli hiçbir sorumlulugu yoktur.

Isbu SITE'nin sahibiELECTRO POINT'tur. Bu SITE'de bulunan bilgiler, yazilar, resimler, markalar, slogan ve diger isaretler ile sair sinaî ve fikri mülkiyet haklarina iliskin bilgilerin korunmasina yönelik programlarla, sayfa düzeni ve SITE'nin sunumu ELECTRO POINT'un ya da ELECTRO POINT'un izin ve lisans aldigi kuruluslarin mülkiyetindedir. Isbu SITE'deki bilgilerin ya da SITE sayfalarina iliskin her tür veritabani, web sitesi, software-code'larin html kodu ve diger kodlar vs. ile SITE içeriginde bulunan ürünlerin, tasarimlarin, resimlerin, metinlerin, görsel, isitsel vesair imgelerin, video kliplerin, dosyalarin, kataloglarin ve listelerin kismen ya da tamamen kopyalanmasi, degistirilmesi, yayinlanmasi, online ya da diger bir medya kullanilmak suretiyle gönderimi, dagitimi, satilmasi yasaktir. KULLANICI ve ÜYE, yukarida sayilan ve bunlarla sinirli olmayan SITE yazilim, donanim ve içerigini çogaltmayacagini, kopyalamayacagini, dagitmayacagini, islemeyecegini, gerek bu eylemleri ile gerekse de baska yollarla ELECTRO POINT ile dogrudan ve/veya dolayli olarak rekabete girmeyecegini kabul ve taahhüt etmektedir. KULLANICI ve ÜYE, ELECTRO POINT hizmetlerini, ELECTRO POINT bilgilerini ve ELECTRO POINT'un telif haklarina tâbi çalismalarini yeniden satmak, islemek, paylasmak, dagitmak, sergilemek veya baskasinin ELECTRO POINT'un hizmetlerine erismesi veya kullanmasina izin vermek hakkina sahip degildir. Bu sayfadaki bilgilerin kismen kopyalanmasi, basilmasi, islenmesi, dagitilmasi, çogaltilmasi, sergilenmesi ancak ticari olmayan kisisel ihtiyaçlar için ve ELECTRO POINT'un yazili izni ile mümkündür.

ELECTRO POINT, SITE üzerinden KULLANICI'lar ve ÜYE'ler tarafindan kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Politikasi" ve "Web Sitesi Kullanim Kosullari" hükümleri dogrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri isleyebilir, bir veritabani üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. ELECTRO POINT ayni zamanda; KULLANICI ve ÜYE'nin kimligi, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarasi, IP adresi, SITE'nin hangi bölümlerini ziyaret ettigi, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki degerlendirme, kampanyalarin duyurusunu yapma ve kisiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir. KULLANICI'lara ve ÜYE'lere ait kisisel bilgiler, kanunla yetkili kilinan mercilerin talebi ve asagida sayilan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kisilere açiklanmayacaktir. Kisisel bilgi ender olarak ELECTRO POINT için veya onun adina davranan üçüncü taraflara veya ELECTRO POINT'un isi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanim amaçlarini daha iyi islemek ya da KULLANICI'larin ve ÜYE'lerin önerdigi amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

Isbu SITE Kullanim Kosullari dâhilinde ELECTRO POINT tarafindan açikça yetki verilmedigi hallerde ELECTRO POINT; ELECTRO POINT hizmetleri, ELECTRO POINT bilgileri, ELECTRO POINT telif haklarina tâbi çalismalari, ELECTRO POINT ticari markalari, ELECTRO POINT ticari görünümü veya bu SITE vasitasiyla sagladigi baskaca varlik ve bilgilere yönelik tüm haklarini sakli tutmaktadir.


Sorumlulugun Sinirlandirimasi

ELECTRO POINT, SITE'ye erisilmesi, SITE'nin ya da SITE'deki bilgilerin ve diger verilerin programlarin vs. kullanilmasi sebebiyle, sözlesmenin ihlali, haksiz fiil, ya da baskaca sebeplere binaen, dogabilecek dogrudan ya da dolayli hiçbir zarardan sorumlu degildir. ELECTRO POINT, sözlesmenin ihlali, haksiz fiil, ihmal veya diger sebepler neticesinde; islemin kesintiye ugramasi, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu SITE'ye ya da link verilen diger web sitelerine erisilmesi ya da SITE'nin kullanilmasi ile ELECTRO POINT'un, kullanim/ziyaret sonucunda, dogabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diger masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkindan ayri kilindigi kabul edilmektedir.


Sözlesmenin Devri

ELECTRO POINT, bu sözlesmeyi bildirimsiz olarak istedigi zaman kismen veya bütünüyle devredebilir. Ancak KULLANICI ve ÜYE bu sözlesmeyi veya herhangi bir kismini baska bir tarafa devredemez. Bu türden bir devir girisimi geçersizdir.


Mucbir Sebepler

Hukuken mücbir sebep sayilan tüm durumlarda, ELECTRO POINT isbu "WEB SITESI KULLANIM KOSULLARI"ni geç ifa etmekten veya ifa etmemekten dolayi yükümlü degildir. Bu ve bunun gibi durumlar, ELECTRO POINT açisindan, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için ELECTRO POINT'un herhangi bir tazminat yükümlülügü dogmayacaktir.


Uygulanacak Hukuk ve Yetki

Isbu "WEB SITESI KULLANIM KOSULLARI VE ÜYELIK SÖZLESMESI"nden kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku'na tabidir ve Sakarya Merkez Mahkemeleri ve Icra Daireleri yetkilidir. ELECTRO POINT'un, KULLANICI ve ÜYE'nin bulundugu ülkede dava açma hakki saklidir.


Yürürlük ve Kabul

"Isbu "WEB SITESI KULLANIM KOSULLARI VE ÜYELIK SÖZLESMESI", ELECTRO POINT tarafindan SITE içeriginde ilan edildigi tarihte yürürlülük kazanir. KULLANICI'lar ve ÜYE'ler, isbu sözlesme hükümlerini SITE'yi kullanmakla kabul etmis olmaktadirlar. ELECTRO POINT, diledigi zaman isbu sözlesme hükümlerinde degisiklige gidebilir, degisiklikler, sürüm numarasi ve degisiklik tarihi belirtilerek SITE üzerinden yayinlanir ve ayni tarihte yürürlüge girer.

Başlıksız Belge