ana sayfa > MÜŞTERİ DESTEK
Site Kullanım Şartları

 

WEB SITESI KULLANIM KOSULLARI
www.electropoint.com.tr

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz.

Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayi kabul etmektesiniz. Eger bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanima başladiysanız kullanımı derhal durdurmalisiniz. "www.electropoint.com.tr" bu sözlesmede her zaman degişiklik yapabilir ve bu değişiklikler degistirilmis sözlesmenin siteye konulmasiyla derhal yürürlük kazanir. Siz bu degisikliklerden haberdar olmak amaciyla periyodik olarak sözlesmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erisiminiz veya devam eden siteyi kullaniminiz degistirilmis sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamina gelecektir

.

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Haklari
"www.electropoint.com.tr" sitesinin tüm haklari Müftüoglu Kardesler Elek. Ev Aletleri Tic.Ltd.Sti'ne aittir. Bu web sayfalarinda yayimlanan içerikler (örnegin yazilim, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arasi kanunlar ve uluslar arasi sözlesmeler ile korunmaktadir. Kullanici Website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanini, resimleri, metinleri, ikonlari, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyalari, web sitesi, software-code'larin html kodu ve diger kodlar vs. ile , tasarimlari, kataloglari ve listeleri kismen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyecegini, gerek bu eylemleri ile gerekse de baska yollarla, Müftüoglu Kardesler Elek. Ev Aletleri Tic.Ltd.Sti ile dogrudan ve/veya dolayli olarak rekabete girmeyecegini kabul ve taahhüt etmektedir. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamami ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı degistirilerek farkli bir biçimde kullanilamaz. Site'den alinabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlikla görülebilecek büyüklükte " 2014,"www.electropoint.com.tr", Tüm Haklari Saklidir" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

 

2. Kullanim Kosullarinin Degistirilmesi
Müftüoglu Kardesler Elek. Ev Aletleri Tic.Ltd.Sti'nin herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksizin bu kullanim koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakki saklidir. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadir. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

 

3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Baglantilara (Linklere) Dair
"www.electropoint.com.tr", sitesinde direkt ya da dolayli yoldan diger sitelere baglanti (link) verilebilir. Bu baglantilarin amaci bilgi vermek ya da reklamdir. Kullanici, site üzerindeki linklerin kaynaklari üzerinde "www.electropoint.com.tr"'nin hiç bir kontrolü olmadığı için, "www.electropoint.com.tr"'nin linklerinin gösterdigi web sitelerinin veya kaynaklarin ulasabilirliginden sorumlu olmadigini ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiç bir içerik, reklam, ürün veya diger materyalden sorumlu olmadigini kabul eder. Kullanici ayrica "www.electropoint.com.tr"'nin böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafindan veya bunlarin kullanimi ile baglantili olarak neden olunan ya da neden olundugu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayiptan dogrudan veya dolayli olarak sorumlu olmadigini kabul eder.

 

4. Kullanici Bilgileri Hakkinda
"www.electropoint.com.tr" sitesinde; kullanicilarin dolduracaklari üyelik, siparis ve adres formlarinin bulundugu bölümler yer almaktadir. Bu bölümlerin doldurulmasi esnasinda kullanicilarin küfür, tehdit, tahrik, rahatsiz edici sözleri, yalan beyanda bulunma ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve baskalarinin kanuni ve kişisel haklarina zarar verme haklari yoktur. Ayrica bu formlarin kopyalanarak kullanilmalari veya yeniden üretilmek amaciyla örnek olarak kullanilmalari yasaktir. Kullanicilarinin bu sayfalari kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

 

5. Hak ve Sorumluluklar
"www.electropoint.com.tr" sitesinde bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, "www.electropoint.com.tr" ve sahibi Müftüoglu Kardesler Elek. Ev Aletleri Tic.Ltd.Sti site i?erigindeki bilgi ve fiyat hatalarindan sorumlu tutulamaz, sayfalarinda her t?rl? degisiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu degisikliklerden dolayi dogabilecek hiç bir ön siparis - sepete ekle-, satis veya bilgi hatasindan dolayi "www.electropoint.com.tr" sitesi ve sahibi Müftüoglu Kardesler Elek. Ev Aletleri Tic.Ltd.Sti 'ne sorumluluk y?klenemez.

 

www.electropoint.com.tr sitesinin tüm kullanim ve içerik haklari saklidir. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Müftüoglu Kardesler Elek. Ev Aletleri Tic.Ltd.Sti'ne aittir. Izinsiz kullanimi kanunlarla yasaklanmistir.