ana sayfa > mÜŞteri destek
Ödeme Seçenekleri

 

Ödemeyi kredi kartınızla yapabilirsiniz!.

 

Kredi kartiyla ödeme yapmak istiyorsaniz, ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olani seçiniz. Kredi karti sahibinin ismini, kredi karti numarasini ve güvenlik kodunu yazmalisiniz ( kredi kartinin arka yüzündeki sayilarin son 3 rakami ).

Akbank, Yapi Kredi Bankasi, Garanti Bankasi, Is Bankasi, HSBC, Finans Bank ve Paraf kredi kartlari ile pesin ve taksitli alisveris yapabilirsiniz. Ayrica, Türkiye'de faaliyet gösteren diger bankalarin Visa/ Master Card kredi kartlari ve sanal kartlarla pesin alisveris yapabilirsiniz.

 

Ödemeyi kapıda kredi kartınızla yada nakit yapabilirsiniz!.

Bu seçenek suistimaller sebebiyle pasif edilmiştir.

Kapıda ödeme yapmak istiyorsaniz, ödeme seçeneklerinden kapıda ödemeyi ve sonrasında Kredi kartı / Nakit ödeme seçeneklerinden birini seçiniz. *Bu seçenek önemlidir çünkü ürün kapınıza geldiğinde ödeme şeklini değiştiremezsiniz. Tahsilatı bizim adımıza Yurtiçi Kargo yapar ve siz ödeme seçeneğinizi nasıl belilediyseniz o şekilde ödeme talep eder.

 

Ödemeyi banka havalesiyle yapabilirsiniz!

 

Banka havalesi veya yapacağınız EFT için, alıcı ismini  ELECTRO POINT olarak belirtiniz. Işlem açıklamasında mutlaka müşteri isim soyadı ve sipariş numarasını belirtiniz

 

Firma Adı : Müftüoglu Kardesler Elektrikli Ev Aletleri Ltd. Sti.

DENIZBANK

Sube: Bosna Caddesi Subesi
Sube Kodu: 5060
Hesap Numarasi: 5775889
Iban No: TR590013400000577588900001

 

Iki is günü içerisinde havaleniz bankaya ulaşırsa siparişiniz onaylanir. Iki is günü içerisinde bankaya havalesi ulaşmayan müşterilere hatırlatma e-maili gönderilir. Havalesi tekrar ulaşmayan siparişler iptal edilir.

 

 

 

 

Başlıksız Belge