ana sayfa > mÜŞteri destek
Üyelik

 

Neden üye Olmalıyım?

 

Üye olmadan da magazamizi gezebilirsiniz ancak alışveris yapabilmeniz ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için üye olmanız gereklidir. Sitemize üye olduğunuzda üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim firsatlarindan yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir.

 

Üye olduğunuzda aynı zamanda ilgilendiginiz ama o anda stoklarimizda olmayan ürünler yeniden stoklarimiza girdiğinde otomatik olarak haberdar edilmeniz mümkün olacaktir.

 

Üye Olmak için Ne Yapmalıyım?

 

Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "üye Kayıt" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız ve formda kayıt ettiğiniz eposta adresinize formu kayıt ettiğiniz anda otomatik olarak gönderilen epostada mevcut aktivasyon linkini tıklamanız yeterlidir. Sonrasında üye giriş sayfasından kullanıcı adınızı (eposta adresiniz) ve şifrenizi girerek alışveriş yapabilirsiniz.

 

Eğer oluşturduğunuz şifreyi hatırlayamadıysanız !!!

 

Üye giriş sayfasında yer alan "şifremi unuttum" linkine tıklayarak kayıtlı olan epostanıza şifre oluşturma linki göndertebilir ve yeniden şifre oluşturabilirsiniz.

 

üye olmak için tıklayınız

 

 

Başlıksız Belge