Gerçek Fiyat Gerçek İndirim !
ana sayfa > MU¨STERI DESTEK > kurumsal satIS
KURUMSAL SATIS

Dinamik ve yenilikçi yapisi ile hizmet kalitesini sürekli gelistiren ELECTRO POINT, kurumlarin teknolojik ürün veya hizmet ihtiyaçlarini hizli ve etkin bir biçimde cevaplamak üzere Kurumsal Satis kanalini olusturmustur.


ELECTRO POINT bu alanda yapilandirdigi Kurumsal Satis organizasyonu ile Türkiye çapindaki tüm sirketlere hizmet vermektedir.


ELECTRO POINT, kurumsal satis alaninda birçok avantaj ve özel hizmeti bir arada sunmaktadir;

• Ürünler
• Kalite
• Destek
• Güven

 

Ürünler
Teknoloji alaninda dünya standartlarinda bir alisveris ortami olusturan ELECTRO POINT; Sony, HP, Nokia, Philips, Microsoft, Sharp, Samsung, Panasonic, Sony Ericsson gibi çogu uluslararasi olan üçyüze yakin markanin, üçbinden fazla ürün çesidini ayni çati altinda toplamistir. ELECTRO POINT Kurumsal Satis, ölçegi ya da ihtiyaci ne olursa olsun tüm kurumlara genis ürün yelpazesi ile modern ve yenilikçi çözümler sunmaktadir.
ELECTRO POINT, Kurumsal Satis hizmeti ile, kurumlarin elektronik bilisime, iletisimden eglenceye kadar farkli ürün gruplarindaki ihtiyaçlarini hizli ve etkin bir biçimde, tüketici ihtiyaç ve begenisini göz önünde tutarak saglamaktadir.
Genis ürün yelpazesinin yani sira, tüm özel ve tüzel kisilere yönelik olarak hazirlanan “ ELECTRO POINT Hediye Çeki ” uygulamasi ile Kurumsal Satis, firmalarin promosyon ve ödüllendirme çalismalari ile birebir örtüsen bir hizmet sunmaktadir. Hediye çekleri, Türkiye’nin dört bir yaninda bulunan ELECTRO POINT magazalari araciligi ile ihtiyaç duyulan ürünlere dönüstürülebilmektedir.


Kalite
Türkiye’ nin büyük teknoloji perakendecisi ELECTRO POINT’ in bilgi ve deneyimi ile olusturulan kurumsal satis hizmetinde, bilgi ve iletisim teknolojilerinde gerçeklesen tüm yenilikler güncel olarak takip edilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyulan ürün ve hizmete yönelik en uygun çözüm, en dogru yapida firmalara ulastirilir.
Kurumsal Satis hizmetinin temel ilkelerinden olan kalite, sadece ürün kalitesini degil, Müftüoglu vizyonu ile gelistirilen bakis açisini ve çözüm odakli yaklasimi da ifade etmektedir. ELECTRO POINT’ in Kurumsal Satis hizmeti ile ulasmaya çalistigi bir baska hedef de konusunda uzman personeli ile kurumsal ihtiyaçlari en kaliteli hizmetle karsilamaktir.


Destek
Kurumsal Satis; ürün yelpazesi, güven ve kalite anlayisinin yani sira sundugu destekle de en üst seviyede müsteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu baglamda; magazalar, telefonla satis ve internetten satis alternatifleri ile Türkiye’nin her yerine 7 gün 24 saat hizmet sunabilmektedir.
Ayrica talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazirligi, ürün seçiminde danismanlik ve yönlendirme hizmeti, sagladigi sevkiyat hizi ile ELECTRO POINT Kurumsal Satis, kurumsal alisveris zorlugunu keyfe dönüstürmektedir.
ELECTRO POINT Kurumsal Satis, satis sürecinde sundugu profesyonel destegi, satis sonrasinda da kurulum, servise yönlendirme ve her türlü sorunun en hizli sekilde çözümü ile de devam ettirmektedir. Talebe özel hizmet anlayisini ELECTRO POINT kurumsal kimligi ile bütünlestiren Kurumsal Satis, firmalarin teknolojik ürün ihtiyaçlarini karsilarken sadece ürün temini degil profesyonel ve 4x4’lük bir hizmet bütünü sunmaktadir.


Güven
ELECTRO POINT tüm faaliyetlerinde bir Müftüoglu Kardesler sirketi olmanin verdigi sorumlulukla gerek satis, gerek satis sonrasindaki süreçte güven ilkesi ile hareket etmektedir. ELECTRO POINT’ in bir hizmeti olan Kurumsal Satis ‘ta da karsilikli güven ilkesi prensip edinilmistir.

Başlıksız Belge