ana sayfa > mÜŞteri destek > iŞlem rehberiniz
İŞLEM REHBERİNİZ
Sipariş Aşamaları

 

- Nasıl Sipariş Veririm?

Web sayfamızdaki Kampanya ve Fiyat bilgilerine, üye olmadan da ulaşabilirsiniz fakat alış veriş yapmak için üye olmalısınız.

 

- Nasıl Üye Olurum?

Sipariş verebilmek için tüm sayfalarda site içi arama bölümünün sağında yer alan "Yeni Üye" butonunu tıklayınız. Üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz ve "Hesabımı Oluştur" butonuna basınız.üye olmak için tıklayınız

 

- Alışverişe başlamak için?

* Belirlediğiniz Üyelik şifreniz ile E-Mail adresinizi üye giriş sayfasında bulunan Kullanıcı Adı bölümüne emailinizi ve şifre bölümüne kayıtlı şifrenizi girerek alışverişe başlayabilirsiniz

* Alışveriş yaparken seçtiğiniz ürünleri sepetinize SEPETE EKLE butonu ile ekleyebilirsiniz

* Sepetinize ürün eklediğinizde; sayfanız SEPETİNİZE yönlenmeyecektir. Farklı bir ürün daha sepetinize eklemeyip direk satın alma yapmak istiyorsanız sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Sepetim" butonuna tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz

* Sepetiniz sayfasında adet kısmından ürününüzün adetini değiştirebilir, ürününüzün KDV dahil toplam tutarını görebilir veya sepetinizden ürünleri silebilirsiniz.

* Sepet sayfasının ilk aşamasında alışverişinizde kullanmak istediğiniz ödeme tipini (kredi kartı, Kapıda Ödeme) sayfanın sağ kısmından tıklayarak "Teslimat Bilgileri" adımına geçebilirsiniz.

* Teslimat Bilgileri adımında kargo, adres ve ödeme tipi bilgilerinizi seçerek adres kaydınızı oluşturup "Devam Et"butonuna tıklayarak ödeme sayfasına geçiniz. Hiç bir adres oluşturmadıysanız "Yeni Fatura Adresi Gir" e tıklayarak fatura bilgilerinizi giriniz ve kaydediniz. Eğer teslimat adresiniz fatura adresinizden farklı olacaksa "Yeni teslimat adresi gir" e tıklayarak teslimat adresinizi giriniz ve kaydediniz. Sayısız fatura ve teslimat adresi oluşturabilisiniz.

* Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

* Bu sayfada fatura, teslimat, sepetinizdeki ürünler ve miktarı, ödeme seçeneğinizin doğruluğunu kontrol etmeniz, ön bilgilendirme formunu okuyarak okuduğunuzu kabul etmeniz, satış sözleşmesini okuyarak onaylamanız gerekmektedir.

- Alışverişi tamamlamak için?

* Ödemenize ait bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmelisiniz.

* Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra siparişinizi ve alışverişinizi tamamlamak için sayfanın sağ kısmında "Ödemeyi Onayla" yı tıklamanız gerekmektedir. - "Şifre ile (3D Secure) Ödemeyi Onayla" butonu ile yapacağınız ödemelerde 3D Security sistemi devreye girecektir. Lütfen bankanızın sizi yönlendirdiği sayfada işlem sırasını takip ediniz. - Ödeme için bilgilerinizi doğru girdiğinizde siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir. - Bu sayfada sipariş numaranız, ödeme bilgileriniz, aldığınız ürünler, teslimat ve fatura adresiniz bulunmaktadır. Bu bilgiler aynı şekilde mail adresinize de gönderilmektedir.Ancak işlemin tamamlanabilmesi için sayfanın sağındaki "Siparişi Tamamla" butonunu tıklamanız gereklidir. -"Ödemeyi Onayla" butonu kullanılarak yapılan alışverişlerde; banka Kredi Kartı Güvenlik Birimi gerekli durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşması gerekebilir. Kredi kartı sahibine kayıtlı telefonlardan ulaşılamaz ise siparişinizi kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile iptal edebilmektedir. Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için; bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel iletişim bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.

Başlıksız Belge