Gerçek Fiyat Gerçek İndirim !

Garanti ve iade Sartlari

Electro Point web sitesinden aldiginiz her ürün, Müftüoglu Kardesler Ltd.Sti. garantisi altindadir.

Sevkiyat sirasinda zarar gördügünü düsündügünüz paketleri teslim aldiginiz kargo yetkilisi önünde açip kontrol ediniz. Eger üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasina tutanak tutturarak ürünü teslim almayiniz. Ürün teslim alindiktan sonra kargo firmasinin görevini tam olarak yerine getirdigini kabul etmis oldugunuzu unutmayiniz.

Orijinal ambalaji zarar görmüs, tahrip edilmis vb. sekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müsteri ürünü, kendisine teslim edildigi andaki durumu ile geri vermekle ve kullanim söz konusu ise kullanma dolayisiyla malin ticari degerindeki kaybi tazminle yükümlüdür

Müsterinin ürünü iade etmesi (iade sartlarina uygun sekilde) veya alisverisinden caymasi halinde, iade edilen ürün ELECTRO POINT' e  ulastigi andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

ELECTRO POINT , üründe ve ambalajinda herhangi bir açilma, bozulma, kirilma, tahrip, yirtilma, kullanilma vb. durumlari tespit ettigi hallerde ve ürünün müsteriye teslim edildigi andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müsteriye ulastiktan sonra ortaya çikabilecek arizalar için hizmet@electropoint.com.tr mail adresine veya 0264-272 47 40 ve 41 nolu müsteri destek telefonlarimiza basvurulmalidir.

Yukaridaki sartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müsteri tarafindan ödenecektir..

Başlıksız Belge